Україна завоювала 51 медаль і стала третьою на II Європейських іграх в Мінську

Нещодавно завершилися II Європейські ігри, які тривали в Мінську.

Збірна України, яка була представлена 198 спортсменами в видах спорту, завершила змагання на третій сходинці в медальному заліку. В активі “синьо-жовтих” 16 “золотих”, 17 “срібних” та 18 “бронзових” нагород, пише ТСН.

“ЗОЛОТО”

Дар’я Білодід (дзюдо). 18-річна спортсменка виборола “золото” у ваговій категорії до 48 кг.

Георгій Зантарая (дзюдо). Він завоював “золото” у ваговій категорії до 66 кг.

Євген Гуцол, Ольга Ляхова, Яна Качур, Олексій Поздняков (легка атлетика). Медаль найвищого гатунку здобута ними у змішаній комбінованій естафеті переслідування.

Данило Даниленко, Ганна Рижикова, Тетяна Мельник, Олексій Поздняков (легка атлетика). Ця четвірка здобула “золото” в змішаній естафеті 4*400 метрів.

Сергій Смелик, Христина Стуй, Ганна Гацько-Федусова, Андрій Проценко, Ганна Плотіцина, Тетяна Мельник, Ганна Рижикова, Ольга Ляхова, Олег Миронець, Євген Гуцол, Яна Качур та Олексій Поздняков (легка атлетика). Ці спортсмени виграли головне командне змагання з “Королеви спорту”.

Віктор Вихрист (бокс). Він став переможцем боксерського турніру у ваговій категорії понад 91 кг.

Олександр Хижняк (бокс). У фінальній дуелі вагової категорії до 75 кг українець впевнено здолав представника Італії – Сальваторе Чавалларо.

Ганна Соловій (велоспорт). Найвища нагорода здобута в спорт-треку.

Юлія Ткач (боротьба). “Золото” у вільній боротьбі до 62 кг.

Жан Беленюк (греко-римська боротьба). Досвідчений борець виграв змагання у ваговій категорії до 87 кг.

Анастасія Сапсай (самбо). Їй належить перше місце у ваговій категорії понад 80 кг.

Марія Повх, Людмила Кукліновська – веслування. Дівчата прийшли першими у заїзді на 200 метрів.

Олег Верняєв (спортивна гімнастика). У вправах на паралельних брусах він видав просто ідеальний виступ, який по праву оцінили судді. За свої старання, в підсумку, Верняєв отримав 15.333 бала.

Юлія Бачинська (спортивна гімнастика). 15-річна спортсменка посіла першу позицію, набравши 13.200 бала.

Аніта Серьогіна (карате, куміте). У фіналі вона впевнено здолала представницю Словенії Цаші Рістіч (3:1).

Станіслав Горуна (карате, куміте). Він поставив “золоту” крапку на цих змаганнях, розбивши у вирішальному протистоянні багаторазового чемпіона Європи та світу азербайджанця Рафаеля Агаєва (4:0).

“СРІБЛО”

Анжеліка Терлюга (карате, куміте до 55 кг.)

Олена Старикова (велотрек, категорія “гіт” на дистанції 500 м).

Микола Буценко (бокс, вагова категорія до 56 кг.).

Світлана Малькова / Марина Кийко (синхронні стрибки на батуті).

Антон Давиденко / Микола Просторов (синхронні стрибки на батуті).

Олег Омельчук (стрільба з пневматичного пістолета з 10 м).

Олег Верняєв (спортивна гімнастика, багатоборство, вправа на коні).

Катерина Москалова (самбо, вагова категорія до 68 кг.).

Олена Сайко (самбо, вагова категорія до 64 кг.).

Анастасія Новікова (самбо, вагова категорія до 48 кг.).

Юрій Вандюк / Андрій Рибачок (веслування на байдарках і каное).

Олександр Сиромятніков / Олег Кухарик (веслування на байдарках і каное).

Оксана Лівач (вільна боротьба, вагова категорія до 50 кг.).

Юлія Хаваладжі (вільна боротьба, вагова категорія до 53 кг.).

Анна Плотіцина (легка атлетика, бар’єрний біг 100 м.).

“БРОНЗА”

Діана Варінська (спортивна гімнастика, вправи на колоді).

Ігор Радівілов (спортивна гімнастика, вправи на кільцях і в опорному стрибку).

Петро Пахнюк (спортивна гімнастика, вільні вправи).

Влада Нікольченко (вправи з обручем, вправи з булавами).

Олена Костевич / Павло Коростильов (стрільба з малокаліберного пістолета з 25 м.).

Діана Варінська (спортивна гімнастика, багатоборство).

Валерій Чоботар (карате, вагова категорія до 84 кг.).

Галина Мельник (карате, вагова категорія до 68 кг.).

Галина Ковальська (самбо, вагова категорія до 80 кг.).

Наталя Смаль (самбо, вагова категорія до 72 кг.).

Алла Черкасова (вільна боротьба, вагова категорія до 68 кг.).

Гор Оганесян (вільна боротьба, вагова категорія до 65 кг.).

Олександр Хоцяновський (вільна боротьба, вагова категорія до 125 кг.).

Євген Барабанов (бокс, напівсередня вага до 69 кг.).

Богдан Бондаренко (легка атлетика, стрибки у висоту).

Марина Бех-Романчук (легка атлетика, стрибки у довжину).