Ляхова з рекордом виграла першу золоту медаль після декрету та зворушливо присвятила її Україні

Українські легкоатлетки вдало виступили на турнірі в італійському Савоно. Свою першу нагороду після декрету здобула бігунка Ольга Ляхова.

Тріумфальна звитяга для українки

Досвідчена легкоатлетка стала найкращою у бігу на 800 метрів. Українці вдалось випередити суперниць зі Словенії та Польщі та показати при цьому рекорд італійського турніру. Ольга Ляхова фінішувала першою із результатом 2.01,58, що є рекордним часом цих змагань, пише 24 канал.

Українська бігунка вперше вийшла на дистанцію після народження донечки Ніколь та декрету.

Трійка призерів на 800 метрів

1. Ольга Ляхова (Україна) – 2.01,58
  2. Аніта Хорват (Словенія) – 2.01,60
  3. Анжеліка Сарна (Польща) – 2.01,87

Ляхова прокоментувала звитягу у своїх соцмережах, виклавши частинку відео з нагородження. Свою перемогу Ольга відсвяткувала за українським прапором та присвятила свого золоту медаль рідній країні. Легкоатлетка не сумнівається у перемозі України у війні проти окупантів.

Бігунка сподівається, що з кожним наступним стартом буде показувати лише кращі результати та фізичну форму.